Vitajte! Dnes je utorok,
19. novembra 2019
EPAM 31 - tkanivový
EPAM 31 - tkanivový
8,50 EUR
 ks 
Obj.kód: 1
Jedn. cena: 8,50 EUR
Merná jednotka: ks
Dostupnosť tovaru: Na sklade
Záruka v mesiacoch: 24
Balenie: 50ml
Hmotnosť za MJ vr. obalu: 0,150 kg
Popis:
Modifikácia určená pre prácu na nižších stupňoch, kedy sa do patologického procesu dostáva spojivové tkanivo. Základným určením EPAMu 31 je obnova spojivového tkaniva a ako dôsledok - obnova kostného tkaniva a procesu krvotvorby. Pretože sa spojivové tkanivo nachádza všade v tele (je to konštrukcia, ktorá drží v tele doslova všetko), ordinuje sa táto modifikácia pri chorobách prakticky všetkých orgánov a stavebných sústav.

Použitie:
Ochorenie spojivového tkaniva, kože, chrbtice a kĺbov, systémový lupus, dermatomyo sitida, uzlíková periartritída, systémová sklerodermia, Bechterevova choroba. Novotvary akéhokoľvek miesta: nezhubné, zhubné v počiatočnom štádiu, zhubné v neskorých štádiách. Pre zlepšenie stavu a pre zmenšenie toxického vplyvu procesu pri chemo a röntgenoterapii. Choroby dýchacích orgánov: pneumoskleróza, nádory hrudníka 1. - 2.stupňa. Dedičné a degeneratívne choroby centrálnej a periférnej nervovej sústavy.Ochorenie obličiek: nádory obličiek a močových ciest, adenóm, amyloidóza, polycythaemia. Choroby látkovej výmeny (voda - soľ, bielkoviny, uhľohydráty, tuky).

Zloženie:
EPAM 31 obsahuje kvalitný propolis, ktorý je základnou ingredienciou všetkých biostimulátorov EPAM.Kromě účinných látok, ktoré sa v propolisu nachádzajú, v sebe nesie veľké množstvo liečebných energoinformačných štruktúr oblasti z ktorej pochádza.Je to dané predovšetkým tým, že včely tvoria propolis z obrovského množstva organických a neorganických látok, ktoré zozbierali z rôznych prírodných zdrojov. EPAM 31 ďalej obsahuje liečivé rastliny, ktoré sú spracované v čerstvom stave. Harmanček, ženšen, púčiky borovice, rebríček, žihľavu, ľubovník, sušený muškátový oriešok, jemný melasový lieh, pitnú vodu, glycerol lekárskej kvality.

Veľkosť balenia: 50 ml

Výrobca: Epam

Dávkovanie:
Obvyklá dávka je 4x denne 5-10 kvapiek do prevarenej vychladnutej vody, v závislosti na stupni vývoja ochorenia. V ťažkých prípadoch sa môže užívať maximálna dávka 4x denne 15 kvapiek. Deti do piatich rokov veku 4x denne 1-2 kvapky do čajovej lyžičky prevarenej vychladnutej vody. Deti do pätnástich rokov 4x denne 2-3 kvapky do 15 ml prevarenej vychladnutej vody. Deti od pätnástich rokov užívajú EPAM rovnako ako dospelí.

Doba použiteľnosti:
Je stanovená na základe laboratórnych skúšok a podložená vedeckými štúdiami. Je stanovená na 2 roky od dátumu výroby.

Podmienky uchovávania:
Doplnok stravy by nemal byť vystavovaný plnému slnečnému svitu, teplotám pod bodom mrazu a vysokým teplotám nad 30 °C, nesmie byť uchovávaný vo vlhku.

Upozornenie:
Neprekračujte dennú doporučenú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 14 rokov, len za vyššie uvedeného dávkovania. Ukladať mimo dosahu detí. Neobsahuje sacharózu a lepok, je vhodný aj pre diabetikov a celiakov.
 
24,00 EUR
Obj.kód: 11
22,00 EUR
Obj.kód: 30
36,00 EUR
Obj.kód: 12
55,00 EUR
Obj.kód: 19
8,50 EUR
Obj.kód: 1

45,00 EUR
Obj.kód: 14
17,00 EUR
Obj.kód: 8
17,50 EUR
Obj.kód: 10
34,00 EUR
Obj.kód: 15
10,00 EUR
12,00 EUR
Obj.kód: 17

8,50 EUR
Obj.kód: 3
8,50 EUR
Obj.kód: 2

8,50 EUR
Obj.kód: 1