Vitajte! Dnes je utorok,
19. novembra 2019

Hlavná stránka

banner1
banner2
banner right home2
banner vpravo smsystem
 
SM - systém alebo Stabilizácia a Mobilizácia chrbtice

je súbor cvičení, ktoré navracajú telu schopnosť stabilzácie prostredníctvom svalových špirál. Tieto jednoduché cviky pomáhajú vrátiť telo do rovnováhy tým, že skrátené svaly naťahujú, stuhnuté svaly uvoľňujú a oslabené posilňujú. Zároveň učia klienta správnemu držaniu tela a správnej chôdzi. Tým sa pri každom cviku a neskôr - cieľovo - pri každom kroku dosiahne pomocou svalov jemné natiahnutie chrbtice. To je podstatou výživy platničiek, ktoré potrebujú ako malé špongie nasávať zo svojho okolia výživné látky, aby si uchovávali svoju pružnosť. Pri povolení svalov a stlačení chrbtice môžu platničky vylúčiť odpadové látky. Takto sa prirodzene pri každom kroku dosahuje látková výmena v platničkách, ktorá je podstatou pružnej chrbtice.
Ak Vás téma liečebného a rekondičného telocviku SM-systém zaujíma, môžete si prečítať viac na našich stránkach www.studiozdravia.sk v sekcii SM-systém.
 
Akceptujeme
platobné karty
Visa VPay
Visa Visa Elektron
Maestro MasterCard
Discover Diners Club International

O zdravie sa treba starať.
S cvičebnými pomôckami a doplnkami výživy z našich stránok Vám to pôjde ľahšie.


 
101,00 EUR
Obj.kód: 43
Akcia
101,00 EUR
Obj.kód: 43
25,00 EUR
28,00 EUR
Obj.kód: 41
Novinka
6,50 EUR
Obj.kód: 39
24,00 EUR
Obj.kód: 38

22,00 EUR
Obj.kód: 30
TOP ponuka
55,00 EUR
Obj.kód: 19
46,00 EUR
Obj.kód: 18
Akcia
10,00 EUR
12,00 EUR
Obj.kód: 17


EPAM je patentovaná značka prírodných prípravkov majstra B. Tichanovského. Tento svetoznámy chiropraktik a diagnostik žije vo Voroněži, avšak často cestuje po svete. V Čechách organizuje každý rok niekoľko ozdravných kurzov. Zvyčajne dvakrát do roka ich môžu klienti absovlovať aj na Slovensku.
EPAM sú prípravky čisto prírodné, vyvinuté na základe 2500 rokov starých tibetských traktátov. Ide o tajnú mantru, ktorá je alfou a omegou tibetského lekárstva. 
Základom EPAMov je propolis a 10-20 bylín spracovaných v surovom stave. EPAMy sú známe v Európe, Ázii i Amerike. Už 17 rokov sa vyrábajú v Českej republike. Za túto dobu už prešli mnohými klinickými testami, ktoré potvrdili, ze EPAMy pomáhajú liečiť viac ako 200 druhov zdravotných potiaží.
Pokiaľ máte záujem o prírodné prípravky EPAM iné, ako sú uvedené na našej stránke, kontaktujte nás e-mailom na info@studiozdravia.sk alebo telefonicky na čísle 0911.790.830.