Moksa kvapky 5 ks

TOP ponuka
101,00 € Pôvodná cena 115,00 €
bal
Obj.kód:
202
Akciová cena:
101,00 EUR
Dostupnosť tovaru:
Na sklade
Merná jednotka:
bal
Hmotnosť za MJ vr. obalu:
0,240 kg
Zaradené v kategóriách: Top ponuka, MOKSA kvapky
Popis: Prípravok je výživový doplnok. Je komplexným preparátom na báze kvetových esencií a vitamínu C. Obsahuje iba prírodné zložky. 
Používa sa na posilnenie imunity, harmonizáciu procesov v tele, ďalej na upokojenie, ukľudnenie, pri psychickej námahe, dlhotrvajúcich ochoreniach, nespavosti, nervozite a pod. u dospelých a detí od 3 rokov.
Prípravok je namiešaný svojimi tvorcami (maďarským onkológom Dr. Jozefom Markusom a jeho manželkou homeopatičkou Ilonou Benczeovou) tak, aby prinášal každému, kto ho pravidelne užíva, harmóniu, pokoj, radosť zo života a lásku k sebe.
Prípravok nie je homeopatikum.

Zloženie: Destilovaná voda, etylalkohol, kyselina askorbová, výluh z nechtíka, síran horečnatý.

Obsah alkoholu: 22 +/- 1 V/V%

Použitie a dávkovanie: Prípravok sa odporúča užívať raz denne v odporúčanom množstve 10 kvapiek pred jedlom, rozmiešaný v 1dcl vody, ovocného džúsu alebo čaju.
O špecifickom dávkovaní (deti, rôzne ochorenia) sa poraďte prostredníctvom správy zaslanej na adresu info@studiozdravia.sk alebo info@mokshacsepp.hu (len v maďarskom alebo anglickom jazyku).

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov a tehotné ženy.

Veľkost balenia: 5 x 10 ml

Podmienky uchovávania: Skladujte pri izbovej teplote.

Notifikačné č.: 5093/2017

Výrobca: Móksha Gyógyír Zrt., 2161 Csomád, Szent István u. 5, Maďarsko
Akcia
Moksa kvapky
23,00 €
25,00 €